Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Abyss Blue |
| Processor | Core I5-1334U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | INTEL IRIS XE |
| OS | WIN 11 |
617.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Abyss Blue |
| Processor | Core I5-1334U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | INTEL IRIS XE |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.