Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | Core 9-270H |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
1,262.50 $
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | Core 9-270H |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.