Additional information
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Quiet Blue |
| Processor | CORE I7-1355U |
| Ram | 12GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
632.00 $
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Quiet Blue |
| Processor | CORE I7-1355U |
| Ram | 12GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.