Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | AMD RYZEN AI 7 350, Core ULTRA 5 225U, Core ULTRA 7 255U, Core ULTRA 9 285H |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL, INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
Price range: 801.75 $ through 1,359.50 $
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | AMD RYZEN AI 7 350, Core ULTRA 5 225U, Core ULTRA 7 255U, Core ULTRA 9 285H |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL, INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.