Additional information
| Brand | Acer |
|---|---|
| Color | Gray, Iron |
| Processor | CORE ULTRA 5 226V, Core Ultra 7 258V, Core ULTRA 9 288V |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL ARC 130V, INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
Price range: 680.50 $ through 995.75 $
| Brand | Acer |
|---|---|
| Color | Gray, Iron |
| Processor | CORE ULTRA 5 226V, Core Ultra 7 258V, Core ULTRA 9 288V |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL ARC 130V, INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.