Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Arctic Gray, SeaShell, Storm Gray |
| Processor | AMD RYZEN 7 8840HS, AMD RYZEN AI 5 340, Core ULTRA 7 155U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB, 512GB |
| Inch | 14", 16" |
| VGA | AMD RADEON, INTEL |
| OS | WIN 11 |
Price range: 802.00 $ through 923.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Arctic Gray, SeaShell, Storm Gray |
| Processor | AMD RYZEN 7 8840HS, AMD RYZEN AI 5 340, Core ULTRA 7 155U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB, 512GB |
| Inch | 14", 16" |
| VGA | AMD RADEON, INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.