Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Moonlight Blue, Silver |
| Processor | AMD RYZEN 5 7430U, AMD RYZEN 5 7520U, Core ULTRA 7 255U |
| Ram | 16GB, 8GB |
| Storage | 1TB, 512GB |
| Inch | 17.3" |
| VGA | AMD RADEON, INTEL |
| OS | WIN 11 |
Price range: 607.75 $ through 923.00 $
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Moonlight Blue, Silver |
| Processor | AMD RYZEN 5 7430U, AMD RYZEN 5 7520U, Core ULTRA 7 255U |
| Ram | 16GB, 8GB |
| Storage | 1TB, 512GB |
| Inch | 17.3" |
| VGA | AMD RADEON, INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.