Additional information
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | INTEL CORE 7 SERIES 1 150U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
826.00 $
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | INTEL CORE 7 SERIES 1 150U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.