Additional information
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core ULTRA 7 255H, Core ULTRA 9 285H |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB, 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL ARC |
| OS | WIN 11 |
Price range: 1,069.00 $ through 1,384.00 $
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core ULTRA 7 255H, Core ULTRA 9 285H |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB, 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL ARC |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.