Additional information
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Ice Blue |
| Processor | CORE 5 120U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
778.00 $
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Ice Blue |
| Processor | CORE 5 120U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.