Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core I7-13650HX |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 17.3" |
| VGA | RTX 5050 8GB |
| OS | DOS |
1,190.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core I7-13650HX |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 17.3" |
| VGA | RTX 5050 8GB |
| OS | DOS |
Reviews
There are no reviews yet.