Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Moonlight Blue, Silver |
| Processor | CORE 7 150U, Core I3-1315U, CORE I3-N305, Core I5-1334U, CORE I7-1355U, INTEL N200 |
| Ram | 16GB, 4GB, 8GB |
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | INTEL, INTEL IRIS XE |
| OS | WIN 11 |











Reviews
There are no reviews yet.