Additional information
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Color | Platinum |
| Processor | QUALCOM SNAPDRAGON X PLUS 8 CORE |
| Ram | 16GB |
| Storage | 256GB |
| Inch | 12" |
| VGA | QUALCOM SNAPDRAGON X PLUS GPU |
| OS | WIN 11 |
972.00 $
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Color | Platinum |
| Processor | QUALCOM SNAPDRAGON X PLUS 8 CORE |
| Ram | 16GB |
| Storage | 256GB |
| Inch | 12" |
| VGA | QUALCOM SNAPDRAGON X PLUS GPU |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.