Additional information
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | Snapdragon X Elite X1E-80-100 12-core |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 15" |
| VGA | SNAPDRAGON QUALCOM ADRENO |
| OS | WIN 11 |
1,796.00 $
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | Snapdragon X Elite X1E-80-100 12-core |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 15" |
| VGA | SNAPDRAGON QUALCOM ADRENO |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.