Additional information
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | Core I7-13620H |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
681.00 $
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | Core I7-13620H |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.