Additional information
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Light Blue |
| Processor | Core ULTRA 9 288V |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
1,432.00 $
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Light Blue |
| Processor | Core ULTRA 9 288V |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.