Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core ULTRA 5 225U, Core ULTRA 7 255U |
| Ram | 16GB, 8GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Price range: 617.00 $ through 899.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core ULTRA 5 225U, Core ULTRA 7 255U |
| Ram | 16GB, 8GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.