Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | CORE ULTRA 9 275HX |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
1,675.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | CORE ULTRA 9 275HX |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.