Additional information
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Interstellar Indigo |
| Processor | Core 7 SERIES 2 240H |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
1,481.00 $
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Interstellar Indigo |
| Processor | Core 7 SERIES 2 240H |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.