Additional information
| Processor | AMD Ryzen AI MAX+ 395 |
|---|---|
| Ram | 64GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 13.4" |
| OS | WIN 11 |
| VGA | AMD RADEON |
| Color | Black |
| Brand | Asus |
2,475.00 $
| Processor | AMD Ryzen AI MAX+ 395 |
|---|---|
| Ram | 64GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 13.4" |
| OS | WIN 11 |
| VGA | AMD RADEON |
| Color | Black |
| Brand | Asus |
Reviews
There are no reviews yet.