Additional information
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | AMD Ryzen 7 260 |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 18" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
1,432.00 $
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | AMD Ryzen 7 260 |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 18" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.