Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | CORE 3-N355 |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
486.50 $
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Silver |
| Processor | CORE 3-N355 |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.