Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Atmospheric Blue |
| Processor | Core ULTRA 7 256V |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
947.25 $
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Atmospheric Blue |
| Processor | Core ULTRA 7 256V |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 14" |
| VGA | INTEL ARC 140V |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.