Additional information
| Brand | MSI |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | Core ULTRA 7 155U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 7" |
| VGA | INTEL ARC |
| OS | WIN 11 |
753.00 $
| Brand | MSI |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | Core ULTRA 7 155U |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 7" |
| VGA | INTEL ARC |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.