Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Eclipse Black |
| Processor | CORE ULTRA 9 275HX |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5080 16GB, RTX 5090 24GB |
| OS | DOS |
Price range: 2,984.00 $ through 3,833.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Eclipse Black |
| Processor | CORE ULTRA 9 275HX |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5080 16GB, RTX 5090 24GB |
| OS | DOS |
Reviews
There are no reviews yet.