Additional information
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 9 365 |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 17.3" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
| Color | Black |
1,651.00 $
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 9 365 |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 17.3" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
| Color | Black |
Reviews
There are no reviews yet.