Additional information
| Brand | MSI |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | Core 9-270H |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
1,093.00 $
| Brand | MSI |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | Core 9-270H |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | INTEL |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.