Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core I7-13650HX |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
1,214.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
| Processor | Core I7-13650HX |
| Ram | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Inch | 15.6" |
| VGA | RTX 5060 8GB |
| OS | WIN 11 |
Reviews
There are no reviews yet.