Additional information
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Nebula Nocturne |
| Processor | AMD Ryzen Z1 Extreme 8 CORES |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 8" |
| VGA | AMD RADEON |
| OS | STEAM OS |
899.00 $
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Nebula Nocturne |
| Processor | AMD Ryzen Z1 Extreme 8 CORES |
| Ram | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 8" |
| VGA | AMD RADEON |
| OS | STEAM OS |
Reviews
There are no reviews yet.