Additional information
| Brand | Asus |
|---|---|
| Processor | SNAPDRAGON X PLUS X1P 42 100 3.4 GHZ |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 13" |
| VGA | QUALCOMM SNAPDRAGON X ELITE ADRENO |
| OS | WIN 11 |
| Color | Black |
1,214.00 $
| Brand | Asus |
|---|---|
| Processor | SNAPDRAGON X PLUS X1P 42 100 3.4 GHZ |
| Ram | 16GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 13" |
| VGA | QUALCOMM SNAPDRAGON X ELITE ADRENO |
| OS | WIN 11 |
| Color | Black |
Reviews
There are no reviews yet.