Additional information
| Brand | Acer |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | CORE ULTRA 9 275HX |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5060 8GB, RTX 5070TI 12GB |
| OS | WIN 11 |
| Accessory | USB Hub, No accessory |
Price range: 1,529.00 $ through 2,014.00 $
| Brand | Acer |
|---|---|
| Color | Black |
| Processor | CORE ULTRA 9 275HX |
| Ram | 16GB, 32GB |
| Storage | 1TB |
| Inch | 16" |
| VGA | RTX 5060 8GB, RTX 5070TI 12GB |
| OS | WIN 11 |
| Accessory | USB Hub, No accessory |
Reviews
There are no reviews yet.